VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Donald Trumpi

Ushtria amerikane dhe Pentagoni gjithnjë e më shumë financojnë Universitetet Politeknike në Zyrih dhe Lozanë

By | November 24, 2018

Trumpi fton Putinin në Shtëpinë e Bardhë

By | April 2, 2018

Historia e fshehtë e luftës së Putinit ndaj Amerikës dhe zgjedhjes së Donald Trumpit

By | March 21, 2018

Trumpi: “I besoj Kimit”

By | March 11, 2018

Schneider-Ammann: Zvicra nuk i trembet Uashingtonit

By | January 20, 2018

Debat me Trumpin në Davos: Presidenti do të pranojë edhe pyetje për politikën e tij

By | January 12, 2018

Donald Trumpi do ta sulmojë Korenë e Veriut “brenda vitit të ardhshëm”

By | July 30, 2017

Donald Trumpi sulm gjermanëve

By | May 26, 2017

Deutsche Welle: Mendimi i gabuar për një botë pa Trumpin

By | May 20, 2017

Deutsche Welle: Llafazani Trump Presidenti i SHBA përcjell informacione sekrete e madje shet mend me këtë

By | May 17, 2017

Sa pushtet ka Donald Trumpi si President i SHBA?

By | February 27, 2017

Video që po çmend rrjetin: çfarë i tha Trumpi Melanisë

By | January 25, 2017

Fuqia globale jep lamtumirën – Nga Ines Pohl

By | January 23, 2017

Donald Trumpi nënshkruan dokumente duke zyrtarizuar marrjen e presidencës

By | January 20, 2017

Ceremonitë që e shoqërojnë inaugurimin e Donald Trumpit

By | January 19, 2017

Ekspertja britanike: Rusia mund ta njohë Kosovën

By | January 19, 2017

Historia e inagurimeve dhe sfidat e Donald Trumpit

By | January 19, 2017

Trumpi do të betohet mbi dy bibla njëkohësisht. Pse?

By | January 19, 2017

Trump tjetër, prej nesër – Nga Skënder Buçpapaj

By | January 19, 2017

Fotogaleri: Gafa e Trumpit – Ngatërron të bijën me një femër tjetër

By | January 17, 2017

Walker: Shqiptarët kanë arsye të brengosen me fitoren e Trumpit, Amerika nuk do të jetë e njëjta

By | January 16, 2017

Si po e rrezikon sigurinë e SHBA dhe të botës Donald Trumpi – Nga Michael Knigge

By | January 7, 2017

Fitorja e Donald Trumpit, surpriza politike e vitit 2016

By | January 1, 2017

Republikani Sisneros: “Unë s’mund të votoja për Trumpin”

By | December 21, 2016