VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: letër

Këndi i humorit: Dy të çmendur takohen pas kaq vitesh pranë një kutie postare

By | September 20, 2019

Trumpi i “qorton” aleatët e NATO-s

By | July 3, 2018

EJA PREJ ARËS, BABA – Poezi nga WALT WHITMAN – Përktheu SULEJMAN MATO

By | May 23, 2018

Këndi i humorit: Një grua po i ankohet burrit se nuk ka asnjë veshje që asaj i pëlqen

By | January 18, 2018

Momentet e fundit të Dritëroit, kërkoi letër dhe stilolaps. Ja ç’shkroi (foto)

By | February 21, 2017

Presidenti Barack Obama: Ja çfarë më shkruan një djalë shqiptar…

By | September 22, 2016

Saimir Tahiri i shkruan Presidentit Nishani: ja gjyqtaret qe liruan te arrestuarit!

By | November 27, 2015

Letra e At Pjetër Meshkallës drejtuar Kryeministrit Mehmet Shehu

By | November 7, 2015