VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: John McCain

Sulmet e presidentit Trump kundër të ndjerit McCain shkaktojnë reagime

By | March 20, 2019

Senatori McCain nderohet me Çmimin “Magnitsky” për të drejtat e njeriut

By | November 17, 2018

Si shihet atdheu nga larg – Shembulli i politikës amerikane: Shteti mbi të gjitha! – Nga Skënder Karaçica

By | September 8, 2018

Senatori McCain do të prehet në Akademinë Ushtarake të Anapolisit

By | September 3, 2018

Uashington, shërbesë përkujtimore për senatorin John McCain

By | September 2, 2018

Presidentët Bush, Obama flasin në ceremoninë për John McCainin në Katedralen e Uashingtonit

By | September 1, 2018

Trumpi mungon në ceremonitë e përkujtimore për senatorin McCain

By | August 31, 2018

Ceremoni përkujtimore për senatorin McCain në Kapitol

By | August 31, 2018

Intervista – Dael Dervishi: Njohja me John McCain, pse ishte mirënjohës për rolin e Shqipërisë

By | August 30, 2018

Homazhe për senatorin McCain në Arizona

By | August 30, 2018

HEROI McCAIN DHE “VIETNAMI VETIAK” I PRESIDENTIT – Nga Gian Antonio Stella, Corriere della Sera – E pёrktheu nga italishtja Eugjen Merlika

By | August 29, 2018

Ceremoni përkujtimore për Senatorin McCain

By | August 29, 2018

Trumpi komenton për Senatorin McCain

By | August 28, 2018

Aforizma nga John McCain (Xhon Mëkejn, 29 gusht 1936 – 25 gusht 2018)

By | August 28, 2018

VIDEO – Ky është shqiptari që luftoi në Vietnam dhe shkoi të shpëtonte McCainin

By | August 28, 2018

Trumpi nën presionin e opinionit nderon senatorin e ndjerë McCain

By | August 28, 2018

McCain, letër lamtumire

By | August 28, 2018

SHBA, McCain nderohet me ceremoni në Arizona dhe Uashington

By | August 27, 2018

Trumpi pengon publikimin e kumtesës për McCain

By | August 27, 2018

Vietnami: McCain ka ndihmuar “në shërimin e plagëve të luftës“

By | August 27, 2018

Liderët botërorë nderojnë senatorin McCain

By | August 26, 2018

Kosova përkujton senatorin John McCain

By | August 26, 2018

Zëri i Amerikës: Senatori John McCain do të mbahet mend për guximin dhe patriotizmin

By | August 26, 2018

MË 29 GUSHT 1936 LINDI HEROI AMERIKAN I LUFTËS JOHN MCCAIN

By | August 26, 2018