VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nju Jork

Dekorohen patriotë dhe aktivistë të njohur në NY Nga Klara Matja

By | December 2, 2018

Historia e panjohur e Nju Jorkut: Si u këmbye me një ishull të vogël në Paqësor

By | July 5, 2017

(Fotoreportazh) PRESIDENTI NISHANI DEKORON INDIVIDE NE DIASPORE Nga Dalip Greca

By | September 26, 2016

(Fotoreportazh) Albanian Excellence Mbrëmje Gala në Nju Jork

By | September 26, 2016

Obama: terorristët nuk kanë për t’i mundur kurrë Shtetet e Bashkuara të Amerikës

By | September 11, 2016

Histori suksesi shqiptaro-amerikane dhe protagonistë të saj (video)

By | October 26, 2015

Dora Bakojanis: Rama-Cipras deshtuan ne Nju Jork

By | October 10, 2015

Mustafa në Samitin Global të Liderëve, i ftuar nga Obama

By | September 26, 2015

Magjia e Nju Jorkut të shikuar nga lart – Fotogaleri

By | July 8, 2015