VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: John Kerry

Kerry, Albright e nxisin Gjykatën ta vazhdojë bllokimin e ndalim udhëtimit të Trumpit

By | February 6, 2017

Kerry hedh poshtë spekulimet se SHBA është e implikuar në atentatin e ambasadorit rus

By | December 21, 2016

Kerry paralajmëron për autoritarizën në Evropë

By | December 8, 2016

Sekretari Kerry uron Shqipërinë me rastin e ditës së pavarësisë

By | November 25, 2016

Kerry do të vizitojë Turqinë pas dështimit për grushtshtet

By | August 5, 2016

Kerry: E ekstradojmë Gulenin nëse provat e prezantuara përputhen me standardet

By | July 18, 2016

Kerry: Pretendimet se SHBA ishin të përfshira në puç, të pavërteta dhe të dëmshme

By | July 17, 2016

Presidenti Obama: Mbështetim qeverinë e zgjedhur demokratikisht të Turqisë

By | July 15, 2016

Kerry: Siria vatra më e madhe e terroristëve në botë

By | July 15, 2016

Kerry: SHBA-të sivjet pranojnë 10 mijë refugjatë sirianë

By | July 13, 2016

John Kerry në Gjeorgji dhe Ukrainë

By | July 6, 2016

Kerry: Brexiti e ka ndryshuar pozicionin global të Britanisë

By | June 27, 2016

Bisedime të zyrtarëve amerikanë, evropianë dhe britanikë për Brexitin

By | June 27, 2016

Kerry sot bisedime në Romë, Bruksel dhe Londër

By | June 26, 2016

John Kerry e Angelina Jolie marrin pjesë në një program iftari

By | June 21, 2016

Kerry: Vrasja e deputetes britanike, sulm ndaj demokracisë

By | June 16, 2016

Kerry porosit Rusinë: Durimi ynë ka fund

By | June 15, 2016

Shqipëria do të presë 1900 muxhahedinë më 2016

By | June 9, 2016

Përfundon takimi strategjik Kino-Amerikan

By | June 7, 2016

Kerry: Korrupsioni i rrezikshëm sa edhe ekstremistët

By | May 12, 2016

SHBA nuk do t’i bllokojë bankat që duan të bëjnë biznes me Iranin

By | April 23, 2016

SHBA i blen elementët bërthamorë të Iranit

By | April 23, 2016

John Kerry do të takojë homologun iranian

By | April 18, 2016

John Kerry dënon incidentin e avionëve rusë: mund t’i kishim rrëzuar !

By | April 15, 2016