VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Krishtlindjet

Krishtlindjet e vitit 1999 dhe lufta në Kosovë, ushtarakja britanike publikon foto të rralla

By | December 24, 2019

Prishtinë, mbahet mesha e Krishtlindjeve

By | December 25, 2018

Voal ju uron: Për shumë mot gëzuar Krishtlindjet besimtarëve të krishterë dhe të gjithë shqiptarëve!

By | December 25, 2018

Katolikët dhe një pjesë e ortodoksëve e festojnë Lindjen e Krishtit – Krishtlindjet

By | December 25, 2017

HOROSKOPI E HËNË 25 DHJETOR 2017

By | December 25, 2017

Historia e kremtimit të Krishtlindjeve

By | December 23, 2017

Besimtarët ortodoksë fillojnë me kremtimin e festës së Buzmit

By | January 6, 2017

Dokumenti: Urimi i fundit i Krishtlindjeve në Shqipërinë komuniste u bë më 1966

By | December 25, 2016

Barack dhe Michelle Obama urojnë për Krishtlindje

By | December 24, 2016

SI E PËRJETON ZVICRA ATMOSFERËN FESTIVE TË KRISHTLINDJEVE (Fotogaleri)

By | December 18, 2016

Në Krishtlindje – Tregim nga ROLAND GJOZA

By | December 11, 2015

Fëmijët shkojnë në varrimin e babait, por i pret një befasi emocionuese (Video)

By | November 30, 2015