VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zyrtarët rusë

Mediat amerikane: SHBA “nxori një spiun nga Rusia” në vitin 2017

By | September 10, 2019

Maria Butina beson se informacioni i dërguar në Rusi ka qenë “i vlefshëm”

By | May 10, 2019

Raporti për Rusinë: Demokratët vazhdojnë presionin me Trumpin

By | April 19, 2019

Giuliani: Bisedimet e Presidentit për projektin në Moskë, vazhduan përgjatë 2016-ës

By | January 20, 2019

Trumpi mohon se ka fshehur detaje nga takimet me Putinin

By | January 13, 2019

Gjykatësi thotë se ish-ndihmësi i Trumpit “e shiti” SHBA-në

By | December 19, 2018

Trump, Rusia dhe Traktati INF

By | October 22, 2018

Ish këshilltari i fushatës zgjedhore të Trumpit dënohet me burg

By | September 8, 2018

Trumpi kritikon administratën Obama se nuk bëri sa duhet për ndërhyrjen ruse

By | July 15, 2018

Çfarë përmban raporti Nunes?

By | February 3, 2018

Kush janë Paul Manafort dhe Rick Gates?

By | October 31, 2017

Trumpi takohet me homologun ukrainas Poroshenko

By | June 21, 2017

Ish-kreu i CIA: Skandali i Trumpit, më keq se Watergate

By | June 8, 2017

SHBA, dy zyrtarë të lartë të zbulimit dëshmuan sot para Senatit

By | June 7, 2017

Fushata e Trumpit ka pasur “18 kontakte të pazbuluara” me Rusinë

By | May 18, 2017

Trumpi u përgjigjet kritikëve: Synimi ishte të ndaheshin “fakte rreth terrorizmit”

By | May 16, 2017

Tillerson javën e ardhshme do të vizitojë Moskën

By | April 5, 2017

Mediat amerikane identifikojnë burimin rus të emailave të hakuar

By | January 6, 2017

Mbi 250 rusë në Olimpiadën e Rios

By | July 28, 2016