VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhja e Presidentit

Opozita e çon Thaçin në Gjykatën Kushtetuese

By | March 4, 2016

DW: Thaçi figurë përçarëse – autokrat, klientelist, konfliktnxitёs

By | February 27, 2016

Në përkrahje të protestës edhe aktivistët e shoqërisë civile

By | February 16, 2016

Zëri i Amerikës: Sfidat për zgjedhjen e presidentit në Kosovë (video)

By | February 1, 2016

Kosova – Bllokadë dhe protesta në 8-vjetorin e Pavarësisë

By | January 19, 2016

Vjosa Osmani: Do ta bllokojmë Thaçin për president, kemi kundërkandidat (video)

By | July 10, 2015