VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: president

PE njeh Guaidon si president të përkohshëm të Venezuelës

By | January 31, 2019

Biden po e shqyrton kandidimin për president të SHBA-së

By | December 12, 2018

Biden paralajmëron kandidaturën: Jam personi më i kualifikuar për të qenë President i SHBA

By | December 5, 2018

CIA, ja lëvizjet e amerikanëve për të rikthyer në pushtet Ahmet Zogun, tentativa për të nxitur përçarje brenda komunistëve

By | January 5, 2018

Lideri separatist i Katalonjës kërkon leje për kthim në Spanjë

By | December 24, 2017

Fevziu-Ramës: Keni thënë për Ilir Metën vjedh me bllok në dorë, pse e zgjodhët President; ja përgjigja

By | June 2, 2017

Peshëngritësi, President i Shqipërisë! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | May 2, 2017

Fatos Lubonja:Zgjedhja e Ilir Metës president, çështje bandash!

By | May 1, 2017

Një demon i vogël i stepës Poezi nga VISAR ZHITI

By | March 20, 2017

Vuçiçi do të garojë për postin e presidentit të Serbisë

By | February 14, 2017

DEKLARATA PËR KRIMET E KOMUNIZMIT E NËNSHKRUAR MË 25 SHKURT 2010 NË PRAGË

By | February 12, 2017

Përse mbulimi i dosjes së Trumpit nga mediat është vetëvrasës – Nga MAJKËLL BRENDËN DOERTI

By | January 14, 2017

Po sikur Hillary Clinton të bëhet presidentja e ardhshme e SHBA?

By | December 8, 2016

Shqetësime rreth pronave të zotit Trump në gjithë botën

By | December 1, 2016

Juncker: Presim qartësime për çështje të ndryshme nga Trumpi

By | November 10, 2016

Aferë në Shtëpinë e Bardhë e Jackie Kennedy-t me balerinin rus Rudolf Nurejev ?

By | August 22, 2016

Vojisllav Shesheli do të kandidojë për president

By | May 16, 2016

Dr.Hatim Baxhaku: Këta injorantë dhe hipokritë po duan me më përjashtu nga LDK se nuk e përkraha zgjedhjen e Thaqit si president

By | March 1, 2016

Zëri i Amerikës: Kosova: Tensione në prag të zgjedhjes së presidentit

By | February 25, 2016

Ish-presidenti i Brazilit, historia e një burri të vërtetë që po përlot botë

By | November 22, 2015