VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ushtarë

Danimarka prej 2 vitesh nuk dërgon trupa në NATO

By | April 8, 2019

DHE ATA BINDEN – Poezi nga CARL SANDBURG – Përktheu SKËNDER BUÇPAPAJ

By | August 31, 2018

Zgjedhjet historike në Kolumbi sigurohen nga 116 mijë ushtarë

By | March 11, 2018

I vrari në Paris, i njohur për autoritetet franceze

By | March 18, 2017

Mbi 90 000 trupa do të ofrojnë siguri për Euro 2016

By | May 25, 2016

IS-i e sulmon Turqinë

By | July 23, 2015