VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sesilia Plasari

I them vetes: Do të doje vërtet ta shihje në gijotinë rrënuesin e Teatrit Kombëtar? – Nga SESILIA PLASARI

By | July 28, 2019

Sesilia Plasari Open Letter to Luigi Soreca, The New EU ambassador

By | October 1, 2018

Sesilia Plasari i dërgon Letër të hapur ambasadorit të ri të BE-së, Luigi Soreca

By | October 1, 2018

Regjisorja Plasari: Rama mund të vendosë për shallvaret dhe kollaret e tij, jo për teatrin. Edhe Hitleri…

By | March 20, 2018