VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vera Grabocka

Shterpësia e Festivalit të Këngës – Nga Jeta Dedja

By | December 23, 2019

Festivali i RTSH – Diana Ziu letër publike Edi Ramës: Vera Grabocka e Zhani Ciko po u marrin frymën artistëve, ju jeni “urdhri nga lart”

By | November 9, 2019

Zhani “kukull” e Verës”! Diana Ziu: Ç’thuhet korridoreve për Elvana Gjatën, si më fliste Grabocka në emër të partisë

By | November 4, 2019

Artistët Diana Ziu dhe Vangjel Toçe letër të hapur regjisores Vera Grabocka: Ne përseri jemi në diktaturë!

By | October 31, 2019

Vesel Kurtishaj: Jeta e re në Tiranë, kërcej me Albërien e bashkëjetoj me Tean

By | September 22, 2015