VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mesila Doda

Mesila Doda tregon se a do ta godiste me të vërtetë Baton Haxhiun me gotë

By | June 27, 2019

Këta që flasin sot për demokraci në PD, më bënë gjyqin publik mua

By | July 17, 2017

PDIU si LSI, Mesila Doda: Nuk hyjmë në zgjedhje pa opozitën!

By | April 5, 2017

Mesila Gostivari-Shqipëria-krenaria e kombit shqiptar! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | March 17, 2017

Dita e 17-të e protestave antishqiptare

By | March 15, 2017

Mesila Doda – Vangjel Dules: Vasil Melon thonë se kanë helmuar dhe gojët e liga bëjnë përgjegjës dikë këtu

By | February 16, 2017

Arrestimi i Haradinajt – Mesila Doda: Protesta para çdo ambasade franceze kudo ku ka shqiptarë

By | January 6, 2017

Çështja Çame ngrihet në Gjenevë, Mesila Doda: Ende sot e kësaj dite shqiptarët e Çamërisë s’kanë shtëpitë, tokat e pronat e tyre

By | October 25, 2016

Mesila Doda: Heqja e dekoratave të persekutorëve të martirëve të futet në axhendë

By | September 7, 2016

DEBATI Shkëmbime të ashpra midis Ben Blushit dhe Mesila Dodës:

By | July 14, 2016

Mesila Doda: Ndjesë Doktor, s’të besova kur the që Blushi vodhi dorëshkrimin e gjyshit

By | June 30, 2016

Për Donikën, Vjosën, Mozën, Artën, Almën etj…. Nga Mesila Doda

By | May 24, 2016

Mesila Doda: Një grua e denoncoi Shullazin – shumë më me dinjitet se dy rektorët

By | May 3, 2016

Edi Rama tregon me vepra admirimin e tij për Albana Vokshin

By | March 4, 2016

Shqipëria sot një pjatë e përzier e paudhësive – Nga MESILA DODA*

By | February 20, 2016

Mesila Doda-Mimoza Hafizit: Rrugë e vështirë të pret, por do jesh e çliruar nga mëkati i heshtjes

By | February 2, 2016

Intervista – Enkel Demi: Nuk ndahem nga Mesila për sulmet politike

By | January 20, 2016

Të ndalohen pamjet e krimeve të ISIS-it – Nga MESILA DODA

By | November 19, 2015

Leku propozohet si monedhë e dytë zyrtare në Kosovë

By | November 1, 2015

Letër e hapur: Mesila Doda – Post Factum – Po largohem pas përjashtimit “de facto” – Tash është klientelizmi mbret i situatës së re

By | September 26, 2015

Deputetja Mesila Doda përshëndet krijimin e Asociacionit të Komunave Shqiptare në Luginën e Preshevës

By | September 12, 2015

MESILA DODA: JANULLOVSKA NJË PRIKOPATE VRASËSE I SHTYP SHQIPTARËT

By | June 5, 2015