VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryeministri i Shqipërisë

Një “Mini-shengen” brenda të cilit Serbia nuk e njeh pavarësinë e Kosovës – Nga HAFIZ GAGICA

By | December 22, 2019

Kryeministri Rama viziton Zvicrën

By | March 27, 2017

Letër të Hapur Edi Ramës: Z.Kryeministër Shqiponjën e Artë për Albinfo e shitët si shërbim politik Nga Elida Buçpapaj

By | November 22, 2016

Rama në Beograd: Serbia ta njohë sa më parë Kosovën

By | October 13, 2016

Edi Rama: Trepça nuk mund të importohet në Beograd, ajo është e qytetarëve të Kosovës

By | October 13, 2016

Po përfundon rruga drejt Plavës e Gucisë

By | September 19, 2016

Edi Rama: AMARCORD

By | September 6, 2016

Rama në Slloveni: Mosliberalizimi i vizave për Kosovën, turp për BE-në

By | September 6, 2016

Rrëfim prekës i Ramës: “U luta gjithë natën për vëllain tim Erdogan”

By | July 17, 2016

Edi Rama: I lumtur për popullin vëlla të Turqisë dhe mikun e çmuar Presidentin Erdogan

By | July 16, 2016

Rama kërkon njohjen e Kosovës nga vendet anëtare të NATO-s

By | July 9, 2016

Ish-e persekutuara politike Ajtanga Lubonja i kërkon ndihmë Ambasadorit Lu dhe krerëve të shtetit shqiptar

By | July 7, 2016

(Tre video) Presidenti i Turqisë Erdogan në Inagurimin e urës mikpritës &’shofer personal’ i kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama

By | July 1, 2016

Rama: Nuk jam lëkundur nga Brexiti, por BE-ja duhet të ndryshojë

By | June 29, 2016

Rama e përcjell Kombëtaren Shqiptare për në Francë

By | June 6, 2016

Albulena Haxhiu – Shpend Ahmetit: Nuk duhej t’ia jepje dorën Thaçit

By | May 13, 2016

Rama reagon pas deklaratës së Berishës: Ka disa arsye për hetime ndaj ish kryeministrit

By | April 22, 2016

Kryeministri Rama: Vetëvendosje është pasuri kombëtare (video)

By | April 8, 2016

Rama: Zgjedhja e Trumpit president kërcënon marrëdhëniet diplomatike SHBA-Shqipëri

By | April 7, 2016

Zoti kryeministër, së paku mos na turpëro jashtë shtëpisë sonë! Nga Enver Bytyçi

By | December 23, 2015

Ndjesa nuk ju mjafton zoti Kryeministër! – Nga Elida Buçpapaj

By | December 17, 2015

Zoti Kryeministër nesër do të jetë shumë vonë nëse reflektimi i njimendë vonon Nga Romeo Gurakuqi

By | December 16, 2015

Ngado që vete, pikturat i merr me vete – Rama hap ekspozitë në Hong Kong

By | October 29, 2015