VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: marrëveshjet

Kosova rrezikon të humbasë rreth 300 milionë euro

By | May 22, 2020

Zëri i Amerikës: BE-ja i kërkon sërish Kosovës anulimin e tarifave ndaj mallrave serbe

By | January 8, 2019

Arifi: S’ka Asociacion pa zbatimin e marrëveshjeve tjera

By | June 5, 2018

Çitaku: Kosova e përkushtuar për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë

By | May 14, 2018

Majko: Për diasporën do të nënshkruhen marrëveshje Shqipëri-Kosovë

By | November 13, 2017

Vuçiç: Marrëveshja e Brukselit është që asnjë polic shqiptar të mos shkelë në veri të Kosovës

By | May 30, 2017

Serbia vazhdon financimin e strukturave paralele

By | January 22, 2017

VV e ka ‘hazër’ gazin lotsjellës kundër dy marrëveshjeve (video)

By | June 9, 2016

Vetëvendosje ofensivë të re kundër Demarkacionit dhe Asosacionit

By | May 23, 2016

Gaz lotues në Kuvendin e Kosovës

By | March 10, 2016

Opozita proteston në Gjilan kundër marrëveshjeve me Serbinë dhe Malin e Zi

By | December 12, 2015

Marrëveshja e panjohur e Nolit me rusët – planet si do të rrëzohej Mbreti Zog

By | August 16, 2015

Vuçiq: Duhen kompromise, por këtë duhet ta kuptojë edhe Prishtina

By | June 28, 2015