VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: drejtësia

GJENOCIDI, DREJTËSIA DHE SHOQËRIA SHQIPTARE Nga Prof. SAMI REPISHTI

By | May 23, 2020

Kryemadhi: Rama ia nguli thikën Xhafës, Parlamenti ka vdekur

By | May 17, 2018

Fjala e plotë e Tahirit: Dorëzoj mandatin e deputetit, ja ku më keni si qytetar të thjeshtë

By | May 3, 2018

Prokurori shqiptaro-amerikan Gjon Juncaj: S’kam parë askund kaq shumë viktima të drejtësisë sa në Shqipëri

By | October 18, 2017

Rama: Kush nuk do zgjedhjet e 18 Qershorit, do të bashkohet me Rusinë

By | April 9, 2017

Zef Brozi: Politikanë të opozitës duan të djegin përsëri Shqipërinë për të shpëtuar veten nga “Drejtësia”. Paqja e jo dhuna i duhen Shqipërisë!

By | February 25, 2017

Hannkeman: Komisioni për të vërtetën dhe pajtimin duhet ta kërkojë drejtësinë

By | February 20, 2017

(Video) Ambasadori Lu: Besoj në mënçurinë e popullit shqiptar, ai është i zgjuar, i paepur dhe i lodhur nga korrupsioni

By | December 7, 2016

Analisti Skënder Zogaj: Kryekriminelët në radhët e PDK-së, por edhe në partitë tjera politike përfshirë edhe LDK-në

By | October 1, 2016

21 janari, Ambasadori Arvizu në “Top Story”: Ekspertiza e FBI erdhi (Intervista e plotë) Hetim gjithëpërfshirës, këtë presin shqiptarët nga drejtësia

By | January 21, 2016

E bija e Xhemail Mustafës – Beriane Mustafa: 15 vjet nga vrasja, organet e drejtësisë kanë dështuar në tërësi

By | November 23, 2015

Batuta – CEZ, Rama në Kuvend: I kemi kërkuar FBI-së ta hetojë. Ilir Meta ta zgjidhë vetë me drejtësinë

By | October 8, 2015

Eliot Engel: Drejtësia nuk vihet në vend me fushata

By | July 23, 2015

E SULMOJNË ME KARTMONEDHA NË ZYRIH – BLATTER THOTË SE NUK DO TË RIKANDIDOJË

By | July 20, 2015

Drejtësia, reformë kundër sistemit mafiozo-politik – Nga MENTOR KIKIA

By | July 13, 2015