VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Debati

Video e plotë – Debati më i famshëm politik i Fatos Nanos dhe Sali Berishës

By | July 13, 2018

Jo vetëm liberalizimin e vizave, Demarkacioni ka bllokuar edhe Kuvendin e Qeverinë

By | March 3, 2018

Kritika ndaj debatit dhe rezolutës së Kuvendit të Kosovës kundër dënimit të ish-komandantëve të UÇK-së

By | October 28, 2016

Sot debati për demarkacionin, ballafaqim faktesh për kufirin

By | August 3, 2016

Debat në Kuvend për 21 Janarin, replikat Berisha- Braçe-Patozi-Topalli (Video)

By | January 21, 2016

Debati i plotë Basha-Topalli pa praninë e mediave

By | November 12, 2015