VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: CEZ

Ministri i Ramës i zhytur në luks, ja pasuria (dokumente)

By | April 23, 2018

Romeo Karaj dorëzon megadosjen e CEZ në ambasadën e SHBA dhe BE

By | April 15, 2017

Hetimi i CEZ, Alma Hicka kërkon arrestimin e Edmond Spahos

By | February 13, 2017

Artur Zheji mbron Sali Berishën: E turpshme, të gjithë ish miqtë janë mbledhur e po bëjnë gjueti shtrigash ndaj tij

By | January 19, 2017

Juristi i CEZ në Turqi tek Izet Haxhia – Ja si e shpjegon Izeti

By | January 18, 2017

CEZ – Nisin verifikimet e lëvizjeve të Berishës, djalit Shkelzen, sekserit Nuel Kalaj jashtë shtetit. Rakordim me lëvizjet e parave dhe bizneset

By | January 17, 2017

CEZ – PD këmbëngul në “vetëvrasjen” e dëshmitarit që fundos Sali Berishën

By | January 17, 2017

Zhduket sekseri i CEZ, Nuel Kalaj. Nuk u gjet në banesë

By | January 15, 2017

Nuel Kalaj: Pse i tërhoqa 7 milionë € brenda ditës më 2009

By | January 12, 2017

Balla ia çon policinë Berishës: Shoqërojeni me forcë, të dëshmojë për CEZ

By | November 21, 2016

Batuta – CEZ, Rama në Kuvend: I kemi kërkuar FBI-së ta hetojë. Ilir Meta ta zgjidhë vetë me drejtësinë

By | October 8, 2015

Basha – Rama i ra në gjunj Metës, e trembi letra e Brahos

By | October 7, 2015

U pajtuan! Po 135 milionë eurot? Nga Preç-Zogaj

By | October 6, 2015

Top Channel – Sali Berisha nuk qendroi në votim – PD dhe LSI – a e kishin seriozisht me CEZ-in? (video)

By | October 5, 2015

Zëri i Amerikës: Prifti: Meta ndikoi politikisht në kontratën mes CEZ-it dhe DIA-s (video)

By | October 3, 2015

Reagon Dritan Prifti: Radhën e kam përsëri unë! Nesër është ditë e re me prova të reja!

By | September 30, 2015

Çim Peka bëhet xheloz që Arian Çani i preku të pasmet Bleonës

By | September 26, 2015

Ish-kryeprokurori Sollaku: Nuk lejohet që prokurorë të huaj të hetojnë aferën CEZ

By | September 26, 2015

CEZ, Petrit Ahmeti, vëllai i Vilson Ahmetit, ish-kryeministrit: Po bëhet konfuzion

By | September 26, 2015

Gazeta Tema – SKANDALI: Kompania e Elvis Mataj po gjykohet për skema mashtruese me TVSH në Gjykatën e Tiranës

By | September 24, 2015

EKSKLUZIVE Syri.net/ Dëshmia e Mataj, Ismailaj: “Dy duar për një kokë i kam, porosis dikë dhe të vras për 20 mijë euro”

By | September 24, 2015

‘Cez’, Meta pro Berishës: Hetim ndërkombëtar, prokuror amerikan

By | September 24, 2015