VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Braçe

Sherri në parlament, përjashtohen me 5 ditë, Paloka, Ristani, Braçe dhe Keta, shpëton Berisha

By | April 13, 2016

Debat në Kuvend për 21 Janarin, replikat Berisha- Braçe-Patozi-Topalli (Video)

By | January 21, 2016