VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: komandant suprem

Betohet komandanti i ri i forcave të NATO-s për Evropë

By | May 3, 2019

Scaparrotti: Situatë shumë e brishtë e sigurisë në Ballkan

By | March 6, 2019

Vjosa Osmani: LDK s’është kundër UÇK-së, themeloi celula e Rugova ishte Komandant Suprem

By | January 6, 2018

Presidenti Thaçi i drejtohet zyrtarisht NATO-s, jep sqarime për Ushtrinë e Kosovës

By | March 14, 2017

NDERIME DHE KUJTIME PËRHERË PËR JETËN DHE VEPRËN E KOLONEL AHMET KRASNIQIT – Nga Abas Fejzullahi

By | September 20, 2016

Tribunali i Hagës nis leximin e vendimit për Karaxhiçin

By | March 24, 2016