VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: KEZE KOZETA ZYLO

Infermierja shtatzanë flet nga Fronti i Luftës në Huston, Teksas… – Nga Keze Kozeta Zylo

By | April 3, 2020

Bisedë me znj.Bora Qehaja nga Fronti i Luftes në Itali – Nga Keze Kozeta Zylo

By | April 1, 2020

Dua të vdes bukur, jam NJERI – Poezi nga Keze Kozeta Zylo

By | March 29, 2020

Bisedë me znj.Valbona Tolve e cila eshtë në vijën e parë të Frontit të Luftës kundër koronavirust në Amerikë – Nga Keze Kozeta Zylo

By | March 25, 2020

Bisedë me specialistin e shendetit Taulant Hoxha i cili me bashkeshorten e tij janë në vijë të pare në frontin e Luftës kundër Coronavirusit në Amerikë

By | March 22, 2020

Bisedë me Dr.Romina Selenica që po shërben në Itali në kohën e Pandemic Coronavirus Nga Keze Kozeta Zylo

By | March 22, 2020

Bisedë me znj.Elona Lopari, trainere jete dhe karriere (Life and Career Coach) – Nga Keze Kozeta Zylo

By | March 20, 2020

Shkolla Shqipe “Alba Life” në të gjitha lagjet e Nju Jorkut festoi 7 Marsin Ditën e Mësuesit në Bronx, NY – Nga Keze Kozeta Zylo

By | March 20, 2020

Konsullata e Përgjithshme e Kosovës, Mark Gjonaj dhe komuniteti organizuan në Manhattan një ceremoni festive me rastin e 12-të vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

By | February 22, 2020

Nxënësit e Shkollës Shqipe “Alba Life” kërcejnë vallen e Tropojës në NY në Ditën Ndërkombëtare të Gjuhës Amtare – Nga Keze Kozeta Zylo

By | February 22, 2020

Marko Kepi kandidat për në Parlamentin e Nju Jorkut midis zgjedhësve në Staten Island – Nga Keze Kozeta Zylo

By | January 29, 2020

Bisedë me përkthyesin e “Lahutës së Malcis” në frëngjisht z. Abidin Krasniqi – Nga Keze Kozeta Zylo

By | November 16, 2019

Simpozium shkencor për At Gjergj Fishtën pranë Kishës Katolike “Zoja e Shkodrës”, New York – Nga Keze Kozeta Zylo

By | November 6, 2019

Promovimi i librit “Graviteti i shpirtit” në New Jersey me autore Ermira Mitre – Nga Keze Kozeta Zylo

By | October 18, 2019

Marko Kepi hapi fushaten elektorale për në Asamblenë e New York-ut – Fotoreportazh nga Keze Kozeta Zylo

By | September 30, 2019

Shkolla Shqipe “Alba Life” Ambasador i Kombit hapi një shkollë të re në Bronx – Nga Keze Kozeta Zylo

By | September 26, 2019

Shkolla Shqipe “Alba Life” “Ambasador i Kombit” ne Staten Island filloi vitin shkollor akademik 2019-2020 – Nga Keze Kozeta Zylo

By | September 17, 2019

Memorialet për kriminelët grekë kane vulën e kokëministrit “qirje” Rama – Nga Keze Kozeta Zylo

By | August 24, 2019

Teatri Kombëtar Shqiptar dhe Opera Kombëtare Hollandeze – Nga Keze Kozeta Zylo

By | August 22, 2019

Larg duart nga Shqipëria Sulltan Erdogani me xhonturqit shqiptarë – Nga Keze Kozeta Zylo

By | August 12, 2019

Senatori shqiptar Klarens Gjeci që mbaroi liceun e famshëm “Egenio Montale” në Itali me rezultate të shkëlqyera – Nga Keze Kozeta Zylo

By | July 7, 2019

Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora – Nga Keze Kozeta Zylo

By | June 10, 2019

Bisedë me prof.Fioralba Cakoni, mësimdhënësen e ndritur midis dy kontinenteve – Nga Keze Kozeta Zylo*

By | May 4, 2019

Gjashtë Shqiptaro–Amerikanë Në Shtëpinë E Bardhë Për Festimin E Pashkëve – Nga Keze Kozeta Zylo

By | April 30, 2019