VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bronx

A e njihni Rubén Díaz Jr. ? A e dini se në Bronx një rrugë e mban emrin e Nënë Terezës ?!

By | August 27, 2019

Asamblisti Mark Gjonaj dekoron 5 aktiviste në Bronx, midis tyre dhe një shqiptaro-amerikane Nga Rita Saliu

By | March 21, 2017

Bill Clinton: Hillary – Presidente shqiptarët do të kenë në Shtëpinë e Bardhë mikeshën më të madhe

By | April 16, 2016

Thirrje për shqiptarët e Amerikës: Bill Clintoni ju pret sot në Bronx

By | April 15, 2016