VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dosjen 339

Publikimi i përgjimeve nga Bild – Meta: “Dosja 339 të hetohet me përparësi, paanësi dhe profesionalizëm”

By | June 6, 2019

Zëri i Amerikës: Bashkiaku socialist i Durrësit, Vangjush Dako, merret në pyetje pas dyshimeve për blerje votash

By | May 19, 2019