VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: DEA

U nda nga jeta Fausto Cattaneo, për shumë vite drejtues i shërbimeve të anti-drogës

By | February 12, 2019

Kapet 1 ton kokainë dhe 1.5 milionë euro, si u godit mafia shqiptare në Spanjë

By | April 30, 2018

Trafiku i kokainës, Xhafaj: Shpejt identifikimi i autorëve

By | March 24, 2018

Cilësohen “mafiozë me reputacion”, arrestohen 11 shqiptarë në SHBA

By | January 17, 2018

Albert Veliu, ish-shoferi i konsulles Teuta Sahatqija, një kryemafioz

By | July 2, 2017

Departamenti Amerikan: Albert Veliu dhe një anëtar i “Cosa Nostra” dyshohet t’i kenë shpëlarë mbi 800 mijë dollarë

By | June 29, 2017

“Eskobari” ynë, lidhjet me politikën dhe hetimet e DEA-s amerikane

By | December 11, 2016

Ejvallah Erdogan, Thanks Trump, mirësevjen Doktor – Nga EDISON YPI

By | July 18, 2016

Zëri i Amerikës – Kryeprokurori Llalla sqaron vizitën në Uashington (intervista)

By | April 1, 2016