VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Altin Avdyli

Zëri i Amerikës: Bashkiaku socialist i Durrësit, Vangjush Dako, merret në pyetje pas dyshimeve për blerje votash

By | May 19, 2019

Versioni i pa censuruar – Zbardhen përgjimet e Dakos me Avdylajt: Thuaj Vangjushit t’i japim ndonjë lek, që të votojnë

By | October 26, 2018

Si u manipulua përgjimi i Dakos dhe Avdylit, “Tv Klan” fshiu fjalët “votojnë” dhe “Fushë Krujë”

By | October 26, 2018

“Dua ta falënderoj”, zbardhen përgjimet e Dakos me Avdylajt para e pas zgjedhjeve (dokumente)

By | October 26, 2018