VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vangjush Dako

VIDEO- Vangjush Dako ‘udhëheq’ sërish PS-në e Durrësit? Ja ku u shfaq sot ish-kryebashkiaku

By | December 25, 2019

Drejtoi Durrësin 12 vjet, asnjë hetim Dakos. Banorët: Jepte leje abuzive, shiste betonin e tij

By | December 20, 2019

PD – Ramës: Fati yt është i lidhur me Vangjush Dakon

By | December 15, 2019

(Video) Më 5 dhjetor 2019 prapë Vangjush Dako shfaqet mes rrënojave me Edi Ramën !

By | December 5, 2019

VIDEO- Pasi u fotografua dje, Vangjush Dako shfaqet sërish sot në bashkinë e Durrësit

By | December 2, 2019

Berisha publikon videon: I zhdukur gjithë këto kohë, Vangjush Dako “fillon punën” në bashki, pas emërimit të Zhylien tendermenit

By | December 1, 2019

Firmosi lejet e ndërtimit për 12 vite në Durrës- Vangjush Dako kalon i qetë mes rrënojave të tërmetit

By | November 30, 2019

Pas Dakos, përgjimet fundosin numrin dy të PS-së në Durrës

By | August 11, 2019

U zgjodh dje kryetar i këshillit bashkiak të Durrësit, emri i tij në përgjimet e ‘Bild’ (ja bisedat)

By | August 3, 2019

Intervista – Palmer: Ne nuk po mbështesim kryeministrin Rama

By | August 1, 2019

Administrata Amerikane knockout Edi Ramës! Nga Elida Buçpapaj

By | July 31, 2019

(Video) Më 24 qershor 2019 ja si Edi Rama e lavdëron Vangjush Dakon: Durrësi do ta kujtojë Vangjush Dakon për veprat e mëdha!

By | July 30, 2019

Lajmi i fundit: Zëri i Amerikës: Vangjush Dakos dhe familjes së tij i ndalohet hyrja në Shtetet e Bashkuara

By | July 30, 2019

Bild – Paralajmërimi i gazetarit gjerman: Nesër publikohen përgjime të reja…

By | June 16, 2019

‘Hedhin baltë mbi grupet kriminale për shkak të paaftësisë’, deklarata befasuese e Vangjush Dakos (VIDEO)

By | June 7, 2019

Përgjimet për Dakon – Shkallmohet dera e Bashkisë së Durrësit dhe rrethohet me shirit krimi

By | June 6, 2019

Çfarë thoshte Edi Rama më 12 maj për Vangjush Dakon. Petrit Vasili publikon videon (video)

By | June 6, 2019

Zëri i Amerikës: Përgjimet mbi lidhjet e Dakos me Avdulajt

By | June 5, 2019

Përgjimet në “BILD”/ Avdylaj jep emrin për kandidat të PS: E kupton ku e kam fjalën? Të jesh edhe ti me këto, se…

By | June 5, 2019

Përgjimet në “BILD”/ Avdylaj i kërkon kandidatit të PS heqjen e gjobës: Thuj o by* q** ke vënë 5 mln, se nuk është Vangjushi, është me Edin në Zvicër

By | June 5, 2019

Përgjimet në “BILD”/ Avdylaj porosit për votat: Mos t’i fusi noj Gon Duka, ne jena për PS. Kur ke kohë që ta pishim një kafe?

By | June 5, 2019

Përgjimet në “BILD”/ Avdylaj telefonatë me drejtorin e UKD: Më jep listat, kush janë me PD. Duhen shkundur, ose votat, ose…

By | June 5, 2019

AUDIO/ “BILD” nxjerr përgjimet- Astrit Avdylaj telefonatë me Dakon: Ke qenë me Ramën, je knaq. Të du fort​

By | June 5, 2019