VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Prokurori Special

Trump: hetimi i Prokurorit Mueller, i paligjshëm

By | September 17, 2018

SHBA vendosin sanksione ndaj Rusisë

By | March 15, 2018

LUFTA E FTOHTE 3.0 – “Russiagate”, një udhërrëfyes i domosdoshëm me regjisorë, aktorë dhe goditje të befta…

By | August 28, 2017

SHBA: Hetime ndaj dy ish-ndihmësve të Trumpit për lidhjet ruse

By | August 26, 2017

Ish-presidenti Bush flet për Trumpin dhe Rusinë

By | February 27, 2017

Schwendimani: Ne nuk kemi kërkuar ekstradimin as arrestimin e Haradinajt

By | January 25, 2017

Prokurori special: Nacionalistët rusë organizuan rrëzimin e qeverisë në Mal të Zi

By | November 6, 2016

NIS MARRJA NË PYETJE E TË DYSHUARVE PËR GJYKATËN SPECIALE

By | June 6, 2015