VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gazment Bardhi

GAZMENT BARDHI: Bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen me dijeninë e Edi Ramës DEKLARATË E SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PARTISË DEMOKRATIKE, GAZMENT BARDHI

By | January 18, 2020

Gazment Bardhi akuza të forta: Bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen me dijeninë e Edi Ramës

By | January 17, 2020

PD – Ramës: Fati yt është i lidhur me Vangjush Dakon

By | December 15, 2019

PD i përgjigjet kryebashkiakut të PS: Ndoshta s’ke asnjë gjobë në jetën tënde, por ne të akuzojmë për krime penale

By | September 10, 2019

PD nxjerr dokumentin: Prova që fakton dënimin e Valdrin Pjetrit (video)

By | August 13, 2019

‘Ka qenë i arrestuar dhe u dëbua nga Italia’/ PD kërkesë Prokurorisë: Verifiko figurën e Valdrin Pjetrit

By | August 2, 2019

Policia procedon penalisht Sekretarin e Përgjithshëm të PD dhe 32 protestues-FOTOT

By | March 17, 2019

Policia rrethon me kamera Parlamentin: Pse s’japim leje për protestë

By | March 4, 2019

Agron Xhafaj kallëzon penalisht tre zyrtarët e PD-së

By | May 15, 2018

PD nxjerr emrat, në KLP kandidon bashkëpunëtori i Sigurimit me pseudonimin ‘telefoni’. Ja kush është (dokumentet)

By | January 23, 2018

Dosja për “Ballistin”, Tirana ia dërgon Zagrebit, ja çfarë përmban

By | August 8, 2017