VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: blerje votash

Reportazhi i DerStandard: Zgjedhje si në komunizëm në Shqipëri

By | July 1, 2019

“Bild” publikon tjetër artikull për shit-blerjen e votës nga PS-ja në Durrës dhe Shijak

By | June 4, 2019

Zëri i Amerikës: Bashkiaku socialist i Durrësit, Vangjush Dako, merret në pyetje pas dyshimeve për blerje votash

By | May 19, 2019

Përgjimet – Vëllai i Arben Ndokës, i përfshirë edhe në blerje votash më 2017

By | October 25, 2018

Partitë shqiptare humbin thellë në zgjedhjet e Tuzit

By | November 27, 2017

Ndjekje penale deputetit të LSI-së për blerje vote

By | June 6, 2017

TUNGJATJETA PAQËSORË QE I TREMBENI LUFTËS SË LULZIM BASHËS! – Nga REXHEP SHAHU

By | February 26, 2017

Halil Matoshi: Ja një shembull që Hashim Thaçi i bleu votat në Kuvend

By | March 2, 2016