VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vëllezërit Habilaj

Përgjime dhe prova të reja nga Italia, Mali i Zi e Greqia, zbardhen katër akuzat për Tahirin

By | March 1, 2019

Intervista e ish-oficerit të Antidrogës, Antonio Nazeraj: Takimi i Ramës me trafikantët në Tiranë dhe frika e tij nga përgjimi amerikan

By | October 26, 2017

Prokurori lexon kërkesën: Pse u bindëm se Tahiri kishte lidhje me Habilajt

By | October 20, 2017

Tahiri hedh poshtë akuzat për lidhje me Habilajt

By | October 20, 2017

Prokuroria kërkon arrestimin e Tahirit

By | October 19, 2017

Arrestimet në Itali – Dritan Zagani bën ironi: A do fillojnë çunat një hetim për sekuestrimin e pasurisë së kushëririt?

By | October 17, 2017