VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: komandanti i shtabit

‘Daja’ – bos i tokave

By | April 28, 2016

‘Invalid i Zvicrës’, deputet i PDK-së dhe bandit i rrjetit kriminal – Nga Arbana Xharra

By | April 27, 2016