VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Arben Ndoka

Prona me vlerë 40 milionë euro, Krimet e Rënda sekuestrojnë pasurinë e ish-deputetit socialist

By | April 11, 2019

Falsifikime dhe humbje kujtese, si u tjetërsuan pronat në Shëngjin – Nga Vladimir Karaj & Elton Qyno*

By | December 23, 2018

Përgjimet – Vëllai i Arben Ndokës, i përfshirë edhe në blerje votash më 2017

By | October 25, 2018

Arrest me burg për ish-deputetin e PS, ja pse u prangos Arben Ndoka

By | October 21, 2018

Djemtë e Aleksandër Ndokës, njëri në burg e tjetri në kërkim. Samuelit i japin leje për në varrim

By | December 10, 2017

Ekzekutohet Aleksandër Ndoka, vëllai i ish-deputetit të PS

By | December 9, 2017

Ndoka: “Berisha vrau Kosta Trebickën dhe Sokol Olldashin. Ja 15 krimet e tij”

By | April 15, 2017

Eduart Ndocaj: Vëllai i Arben Ndokës më kërcënoi me jetë, politika dhe mafia nuk po dallohen më

By | February 7, 2016

Arben Ndoka: Nëse japin dorëheqje si unë, Kuvendi ngelet me 75 deputetë

By | September 11, 2015

Deputeti socialist Arben Ndoka heq dorë nga mandati: Jam pafaj, betohem në jetën e dy vajzave të mia

By | September 7, 2015

DOSJA E PLOTË E ARBEN FRROKUT – I ARRATISURI I DËNUAR ME BURGIM TË PËRJETSHËM

By | July 1, 2015