VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Elbasan Arena

Ndeshja me Islandën- Presidenti Meta jep mesazhin e fortë

By | September 10, 2019

“Predha” e Xhakës në minutën e 55-të ia jep fitoren Shqipërisë

By | September 7, 2018

Shqipëri-Izrael: Publikohen formacionet zyrtare, ja si do të rreshtohen skuadrat (FOTOT)

By | September 7, 2018

Sot Shqipëri-Izrael, ja akset rrugore që bllokohen nga policia e Elbasanit

By | September 7, 2018

Ndeshja Shqipëri-Izrael, FSHF publikon çmimet dhe nis shitjen e biletave

By | August 4, 2018

Bale në “Elbasan Arena” më 20 nëntor

By | April 14, 2018

Sot në Tiranë, ja axhenda e Norvegjisë

By | March 25, 2018

Ndeshja Skënderbeu-Partizani i Beogradit përfundoi pa gola

By | October 20, 2017

“Tifozat Kuq e Zi”: Na dhemb zemra, por do na shihni në Strumicë

By | September 2, 2017

FOTO+VIDEO: Ndeshja me Lihtenshtejnin – De Biazi zbret në fushë. Këshillat, batutat dhe duartrokitjet e tij

By | September 1, 2017

VIDEO -Tjetër humbje, Shqipëria mposhtet nga Bosnja. Nuk e gjen golin e barazimit

By | March 28, 2017

Forcat Speciale të Izraelit zbor shqiptarëve në stadium. Çfarë nuk patë në televizor

By | November 13, 2016

Rritet siguria për ndeshjen Shqipëri-Izrael

By | November 11, 2016

Skënderbeu merr hak ndaj Sportingut (Video)

By | November 6, 2015

Ismail Morina: I kërkova mbrojtje Tahirit në një takim, por më gënjeu (Intervistë)

By | October 23, 2015

‘Plisat’ janë të bindur se Kombëtarja do të shkojë në Francë: asgjë në botë nuk na ndan prej Kombëtares

By | October 9, 2015

Të dëshpëruar tifozët i këndojnë Kombëtares: ‘Ndave zemrën në dy pjesë, njëra qan dhe tjetra vdes’

By | October 9, 2015

Shqipëria humbi 0 me 2 me Serbinë – tash Shqipëria ka vetëm një shans për kualifikim

By | October 8, 2015

Fotolajmi: Ambasada e SHBA në Tiranë bën tifozëri për Kombëtaren Shqiptare

By | October 8, 2015

Huliganët e Partizanit të Beogradit në Elbasan Arena – Foto

By | October 8, 2015

Radio Evropa e Lirë: autobusi ku udhëtonte ekipi serb, u godit me një gur

By | October 8, 2015

Jemi të gjithë pjesë e lojës – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | October 8, 2015