VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ismail Morina

Lirohet nga burgu kroat Ballisti, ja fjalët e tij të para dhe foto me…

By | July 10, 2018

Kroacia nuk e ekstradon Ismail Morinën në Serbi

By | April 10, 2018

Ballist Morina i shpëton burgut serb, flet vëllai: Ç’më tha në telefon 4 ditë më parë

By | March 29, 2018

Ja letra e Ballist Morinës: Mos më dorëzoni në Serbi. Çfarë thotë për ngritjen e dronit

By | September 8, 2017

Intervista – Bashkëshortja e “Ballist” Morinës në pritje të fëmijës së tretë: Muaj makthi, por tani nuk jemi vetëm

By | August 14, 2017

Gjykata e Lartë kroate merr vendimin e rëndësishëm për Ballist Morinën

By | August 11, 2017

Organizata “Hope & Peace” në New York: Të lirohet Ismail Morina

By | July 30, 2017

Albumi i Piktorit: Një montazh pa titull – Grafikë nga AVNI DELVINA

By | July 29, 2017

Kroatët e arrestuan kur po vinte për varrimin e babait, na ndihmoni mos ta ekstradojnë

By | July 29, 2017

Arrestohet në Itali Ballist Morina – ja arsyeja

By | April 4, 2017

Dënohet me burg Ballisti Morina

By | July 15, 2016

Ismail Morina intervistë për “L’Équipe”: “Ismail Morina, njeriu i dymbëdhjetë i Shqipërisë”

By | June 15, 2016

Ballist Morina sërish në kërkim nga policia

By | March 3, 2016

Gjykata e Lartë: Ballist Morina u arrestua në mënyrë të paligjshme

By | February 15, 2016

Shtyhet për të premten seanca gjyqësor e Ballist Morinës

By | October 28, 2015

Ismail Morina: I kërkova mbrojtje Tahirit në një takim, por më gënjeu (Intervistë)

By | October 23, 2015

Basha përsërit: Lironi Ballist Morinën

By | October 12, 2015

Intervista e plotë e Ismail Morinës (ballistit) marrë nga James MONTAGUE për NYT

By | October 10, 2015

ISMAIL MORINA – ISMAIL QEMALI I TRADHTUAR – Nga REXHEP SHAHU

By | October 8, 2015

Policia publikon pistoletën dhe biletat që iu gjetën Ballistit

By | October 7, 2015

Tiranë – arrestohet ‘Ballist Morina’, në makinë iu gjet armë pa leje

By | October 7, 2015

Elbasan Arena ia mbyll dyert – reagon Ballisti

By | October 2, 2015

Ballisti: Idenë për dronin ma dha një italian, Qemali e Boletini janë figurat më të mëdha të kombit

By | July 14, 2015