VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tifozët shqiptarë

Reja publikon listën e futbollistëve për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës

By | November 10, 2019

500 tifozë shqiptarë në Skoci, ja çmimet e biletave

By | September 10, 2018

Januzaj prezantohet me flamuj të Kosovës dhe Shqipërisë te Sociedadi (Foto)

By | July 13, 2017

Plisat zbresin në Shkodër me flakadanë dhe brohoritje – gjallërojnë amosferën në prag të ndeshjes me Spanjën

By | October 9, 2016

Zyrtare: Ukrainë – Kosovë luhet me vetëm 999 shikues

By | October 8, 2016

Shqipëria njeh sot rivalët në “Euro 2016”

By | December 12, 2015

Flamuri gjigant kuqezi valëvitet midis Allianz Arenas (video)

By | November 25, 2015

‘Plisat’ janë të bindur se Kombëtarja do të shkojë në Francë: asgjë në botë nuk na ndan prej Kombëtares

By | October 9, 2015

Ky është formacioni i Kombëtares Shqiptare përballë Serbisë

By | October 8, 2015