VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tjetra vdes

Të dëshpëruar tifozët i këndojnë Kombëtares: ‘Ndave zemrën në dy pjesë, njëra qan dhe tjetra vdes’

By | October 9, 2015