VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: akse rrugore

Sot Shqipëri-Izrael, ja akset rrugore që bllokohen nga policia e Elbasanit

By | September 7, 2018

Njoftimi i plotë: DEKLARATË E POLICISË SË SHTETIT PARA TUBIMIT – 25 Maj 2018

By | May 25, 2018

Radio Evropa e Lirë: Shqipëria proteston, Rama zotohet për zgjidhje

By | April 5, 2018

Reshje bore në Maqedoni, Shqipëri dhe Kosovë

By | February 25, 2018

Moti i ftohtë në Shqipëri vazhdon të shkaktojë probleme

By | January 8, 2017

Moti me borë në Shqipëri – ja akset rrugore ku të përdoren zinxhirët

By | January 4, 2017

Reshje të dendura shiu në Shqipëri, përmbytje në disa qytete

By | November 8, 2016