VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gareth Bale

Ancelotti: Realin e braktisa nga shkaku i egoizmit të Gareth Bale

By | February 23, 2019

Ronaldo dhe Bale japin sinjale për largim, Zidane mendon ndryshe

By | May 27, 2018

Bale në “Elbasan Arena” më 20 nëntor

By | April 14, 2018

Ronaldo favorit, Messi jashtë nomimimit për sportistin më të mirë

By | August 5, 2016