VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Policia e Shtetit

“Hiqni kapelet”, protestuesit në kor thirrje kundër Policisë së Shtetit: Me dhunën dje shkelët Kushtetutën

By | May 18, 2020

“Kultivimi i hashashit në Shqipëri është 12 fishuar”- Reagon Policia: Presim përgënjeshtrimin nga partnerët italianë

By | January 28, 2020

Policia thirrje qytetarëve të Durrësit dhe rrethinave: Kufizoni lëvizjet me makina

By | November 26, 2019

Ahmet PRENÇI për dëshmorin e Policisë së Shtetit Azem Meshi

By | September 19, 2019

Dalin emrat – Ja kush janë biznesmenët e arrestuar në Tiranë, skema e mashtrimit

By | September 5, 2019

(Video) Zbulohen 3 ish-spiunët e Sigurimit në kupolën e Policisë

By | August 16, 2019

Investigimi – Zbulohet urdhri sekret i Haki Çakos për shkatërrimin e përgjimeve dhe prishjen e hetimeve për kanabisin. Çfarë u gjet te ‘Përroi i Çekut’

By | July 7, 2019

Protesta, PD: Regjimi në grahamat e fundit, policia do ketë fatin e Edi Ramës, të mos i dizniformojë qytetarët

By | June 8, 2019

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Rama: I mirëkuptoj ata punonjës policie

By | May 12, 2019

BIRN publikon videon: Policia sulmoi drejtpërsëdrejti gazetarët me ujë me presion

By | April 13, 2019

Një ditë para protestës, LSI nxjerr videon: Ja si të mbroheni nga gazi helmues i Ramës

By | March 4, 2019

Policia rrethon me kamera Parlamentin: Pse s’japim leje për protestë

By | March 4, 2019

DOKUMENTI – Policia i refuzon PD-së lejen për protestën e 5 marsit

By | March 3, 2019

Një mijë policë për protestën e nesërme, gazetarët këshillohen të marrin maska kundragaz

By | February 20, 2019

Të shkarkohet menjëherë kryeministri Edi Rama si shkelës i Kushtetutës!

By | October 2, 2018

Shpërthimi me tritol në Bulqizë, policia jep detaje

By | June 30, 2018

Njoftimi i plotë: DEKLARATË E POLICISË SË SHTETIT PARA TUBIMIT – 25 Maj 2018

By | May 25, 2018

Opozita bëhet gati për protestën e nesërme, Policia e Shtetit: S’kemi njoftim për tubime

By | April 4, 2018

Masat e Shengenit – 177 qytetarë u bllokuan në Rinas, iu refuzua dalja nga Shqipëria

By | September 5, 2017

“Tifozat Kuq e Zi”: Na dhemb zemra, por do na shihni në Strumicë

By | September 2, 2017

Sinjale për sulme terroriste në Shqipëri? Mobilizohet Policia e Shtetit, shtohen policët dhe agjentët në terren

By | August 24, 2017

Raporti i policisë, 706 raste të pastrimit të parave dhe korrupsionit në 6 mujorin e parë të vitit, vetëm 132 të arrestuar

By | August 8, 2017

Operacion policor Shqipëri-Itali-Mal i Zi: Në skafin me dy shqiptarë u kapën 1.9 tonë drogë, policia jep detaje

By | August 5, 2017

Policia jep detajet: Ja pse e arrestuam Kastriot Myftarajn

By | May 10, 2017