VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bora

Nisin rreshjet e para të borës – Cilat janë zonat e prekura dhe moti në vijim

By | November 12, 2019

Zvicër: Bora e parë, dëmet e para

By | October 28, 2018

Po hyjmë në muajin maj, por në Kosovë bora arrin në 4 metra (Video)

By | April 28, 2018

Borë tej mase – trenat bllokohen në veri të Alpeve, aeroporti i Gjenevës ende i mbyllur

By | March 1, 2018

Kinë, nis Festivali ndërkombëtar i borës dhe akullit

By | January 6, 2018

Bora zbardh Shqipërinë, këto janë zonat problematike

By | October 28, 2017

Bora mbuloi rrugët e Moskës në ditën e fundit të marsit

By | April 1, 2017

Rritet numri i viktimave nga moti i acartë në Shqipëri

By | January 12, 2017

Mahnitëse: NASA publikon pamjet satelitore, bora mbulon shkretëtirën Sahara

By | December 25, 2016

Luks i shfrenuar: Vajza e Kokëdhimës fejohet në Qeparo (fotot)

By | September 19, 2016

QINDRESA – Poezi nga LUIGJ GURAKUQI

By | August 16, 2015

KA VALLË NJË KRUA ZEMRA JOTE E VOGËL – Poezi nga EMILY DICKINSON – Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | July 6, 2015