VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ballisti

Lirohet nga burgu kroat Ballisti, ja fjalët e tij të para dhe foto me…

By | July 10, 2018

Ja letra e Ballist Morinës: Mos më dorëzoni në Serbi. Çfarë thotë për ngritjen e dronit

By | September 8, 2017

Arrestohet në Itali Ballist Morina – ja arsyeja

By | April 4, 2017

Gjykata e Lartë: Ballist Morina u arrestua në mënyrë të paligjshme

By | February 15, 2016

Ismail Morina: I kërkova mbrojtje Tahirit në një takim, por më gënjeu (Intervistë)

By | October 23, 2015

“Lironi Ballistin, lironi Ballistin, por gjykata na liroi Fullanin”

By | October 13, 2015

Elbasan Arena ia mbyll dyert – reagon Ballisti

By | October 2, 2015

Ballisti: Idenë për dronin ma dha një italian, Qemali e Boletini janë figurat më të mëdha të kombit

By | July 14, 2015