VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tifozët Kuq e Zi

U shpalos në Marsejë flamuri gjigant kuq e zi – 150 me 70 metra (fotot)

By | June 15, 2016

Tifozët Kuq e Zi synojnë rekord Guinness në ndeshjen ndaj Francës (Foto)

By | June 15, 2016

Të dëshpëruar tifozët i këndojnë Kombëtares: ‘Ndave zemrën në dy pjesë, njëra qan dhe tjetra vdes’

By | October 9, 2015

‘Tifozët Kuq e Zi’ takohen me De Biasin

By | October 7, 2015