VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: forcat speciale

Teheran, forca speciale si përgjigje ndaj protestave (video)

By | January 12, 2020

30- vjeçarja nxirret e gjallë nga rrënojat pas 14 orësh

By | November 26, 2019

Shqipëri / “FAST”/ 50 komando speciale gati të luftojnë “të fortët” në vend

By | August 1, 2019

VIDEO/ Protestuesit bllokojnë Elbasan-Tiranë, tentuan të pengojnë Ramën. Përplasje fizike me policinë

By | April 27, 2019

Zjarr dhe ulërima, rëndohet situata pranë shkollës ‘Petro Nini Luarasi’

By | March 11, 2019

Çështja Dajti, euro e municione në banesën e gjyqtarit

By | February 15, 2019

Ceremoni në Bularat për Kacifasin, protestë në Gjirokastër për vrasjen e shqiptarëve në Greqi

By | December 8, 2018

The Guardian: Serbët në Kosovë po mësojnë shqipen, tentohet shërimi i plagëve të vjetra

By | April 29, 2018

Gazetari flet për operacionin e policisë në Elbasan: Pse ruhet me forca speciale kryetari i bashkisë

By | September 22, 2017

Mediat botërore: Nisi me Haradinajn, Kosova dhe Serbia në prag të ‘luftës’!

By | January 15, 2017

Forcat Speciale të Izraelit zbor shqiptarëve në stadium. Çfarë nuk patë në televizor

By | November 13, 2016

Renea vret të shumë kërkuarin Petrit Dushi

By | April 22, 2016

Policia maqedonase ndalon në mes të Shkupit gazetarin Marin Mema

By | April 16, 2016

Si e përshkruan një ish polic serb betejën e Likoshanit

By | March 4, 2016

Tre prokurorë nisin hetimet me tri akuza për dhunën në protestën e PD

By | December 9, 2015

Agjenti i inteligjencës së FBI: Ja teknikat për të lexuar mendjen e tjetrit

By | December 4, 2015