VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kombëtarja

Përjashtimi i Tomasit, reagon Foto Strakosha: Mbështes Panuçin, ja e vërteta

By | March 19, 2019

Përcaktohen vazot për shortin e eliminatoreve të Europianit, ja grupet

By | November 21, 2018

Shqipëria fiton ndeshjen miqësore me Uellsin

By | November 21, 2018

Shqipëria humbi në sfidën me Skocinë

By | November 18, 2018

Rooney do të luajë ndeshjen e fundit për Anglinë

By | November 4, 2018

‘Ooh-Ahh-Albania!’, ndeshja e parë jashtë e Kombëtares sonë pas rënies së komunizmit. Pa flamur, vetëm një tifoz…

By | October 9, 2018

Nga rikthimet, te mungesat dhe presioni i Dukës, Panuçi: Tani do shihni Shqipërinë e vërtetë!

By | September 1, 2018

Francë, 2 të vdekur gjatë festimeve pas fitores së Botërorit

By | July 16, 2018

Botërori, lojtarëve të Gjermanisë u ndalohet përdorimi i rrjeteve sociale

By | May 31, 2018

Messi: Nëse nuk e fitojmë këtë Botëror, nuk luaj më me Argjentinën

By | March 20, 2018

Humbje të Kosovës dhe Shqipërisë në ndeshjet kualifikuese

By | October 10, 2017

Reportazh nga orët para ndeshjes, Shkodra “mban frymën” te 4 Kupat e Botës

By | October 9, 2017

Pique i gatshëm të luajë për Spanjën pavarësisht kritikave

By | October 4, 2017

Pique shpërthen në lot: “Nëse më shohin si problem, jam gati të lë Spanjën”

By | October 2, 2017

Futboll: Kosova humbi, takimi Maqedonia – Shqipëria 1:1

By | September 6, 2017

Panucci nis rinovimin e Kombëtares, ul në stol Agollin

By | August 30, 2017

VIDEO -Tjetër humbje, Shqipëria mposhtet nga Bosnja. Nuk e gjen golin e barazimit

By | March 28, 2017

Më 30 janar 2007 u nda nga jeta ylli i kombëtares Arben Minga

By | January 30, 2017

Defekt në avion, Kombëtarja izraelite bllokohet nëntë orë në aeroportin ‘Nënë Tereza’

By | November 13, 2016

Lorik Cana – polices gjobitëse: Ndihmojmë shtetin me para!

By | September 8, 2016

Bomba: De Biazi largohet nga drejtimi i Shqipërisë, e zëvendëson… Xhenaro Gatuzo

By | July 7, 2016

Ulet avioni i Kombëtares, Rama në aeroport, festë në Tiranë

By | June 23, 2016

Gjela dhe Shqiponja – Nga ARTAN FUGA

By | June 14, 2016