VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kristian Panuçi

Nga rikthimet, te mungesat dhe presioni i Dukës, Panuçi: Tani do shihni Shqipërinë e vërtetë!

By | September 1, 2018

Kristian Panuçi shpalos listën e tij të çudirave

By | March 17, 2018

Risia e radhës në Kombëtare, Shqipëria i merr bomberin Zvicrës

By | December 11, 2017

Bashkim Shehu bën përkthyesin interpret të kombëtares shqiptare në Spanjë

By | October 6, 2017

Shqipëria sot përballë Spanjës, Panuçi blindon portën, ja formacioni që hedh në fushë

By | October 6, 2017

Panuçi: Duam të bëjmë historinë, ja si do luajmë me Spanjën

By | October 5, 2017

FOTO+VIDEO: Ndeshja me Lihtenshtejnin – De Biazi zbret në fushë. Këshillat, batutat dhe duartrokitjet e tij

By | September 1, 2017

Panuçi përjashton nga lista Sokol Cikalleshin: Nuk respektoi rregullat

By | August 28, 2017

Kombëtarja – Panuçi publikon listën, konfirmohen risitë por edhe mungesa të rëndësishme

By | August 25, 2017

Panuçi e takon për ta kthyer në Kombëtare, por Xhaka…

By | July 31, 2017