VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Elbasan Arena

Elbasan Arena – Të pranishëm në ndeshje ministri i Arsimit dhe një grup studentësh serbë

By | October 7, 2015

Sporti mos te perzihet me politike e as me pseudo nacionalizem, por te mbetet vetem sport ! Nga Jeton Thaqi

By | October 7, 2015

New York Times i kushtoi shkrim, policia e arrestoi Ballistin, Vuçiç nuk vjen në ndeshje

By | October 7, 2015

Elbasan: Masa të larta sigurie për ndeshjen Shqipëri – Serbi

By | October 7, 2015

Tiranë – arrestohet ‘Ballist Morina’, në makinë iu gjet armë pa leje

By | October 7, 2015

‘Danas’: Rama i anulon ftesën Thaçit për hir të Vuçiç

By | October 6, 2015

Të gjithë lexojeni këtë mesazh: Jo racizmit, respektoni hymnet,mos provokoni, kryefjala Futbolli, kështu mbështeten Kuqezinjtë (video)

By | October 4, 2015

Nuk do të ketë tifozë serbë në Elbasan

By | October 1, 2015

Të shtunën dihen lojtarët e sfidës kundër Serbisë

By | September 29, 2015

Qafëthanë: Policia kap serbin me dron

By | September 16, 2015

Elbasan Arena: Skënderbeu ndeshjen e parë në Europa League

By | September 14, 2015

Shqipëri-Serbi, ndeshja më e kërkuar e dekadës – 70 për qind e stadiumit prenotohet me ‘mik’

By | September 11, 2015

Shqipëri-Portugali, me bileta të personalizuara, risia për sfidën e 7 shtatorit

By | August 14, 2015

Shorti: Skënderbeu kundër Dinamos së Zagrebit – ja përballjet e tjera

By | August 7, 2015

UEFA nxjerr blof Qeverinë: Ndeshja me Serbinë s’ishte planifikuar asnjëherë në Shkodër

By | July 29, 2015

Shqipëri-Serbi luhet në ‘Elbasan Arena’ jo në Shkodër

By | July 29, 2015

De Biazi – Shtatori vulos gjithçka, më pas rinovimi i kombëtares

By | July 14, 2015

Fitorja e Shqipërisë ndaj Francës, jehonë në mediat ndërkombëtare

By | June 14, 2015