VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kombëtares shqiptare

‘Tifozët KuqeZi bojkotojnë ndeshjen me Kosovën: Kemi vetëm një Kombëtare e një flamur

By | November 10, 2015

Kombëtarja Shqiptare – Kosova nuk do t’ia lejojë Shqipërisë talentet e veta

By | October 29, 2015

Të dëshpëruar tifozët i këndojnë Kombëtares: ‘Ndave zemrën në dy pjesë, njëra qan dhe tjetra vdes’

By | October 9, 2015

Bleona mesazh për fitore Kombëtares Shqiptare (foto)

By | October 8, 2015