VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Taulant Xhaka

“Predha” e Xhakës në minutën e 55-të ia jep fitoren Shqipërisë

By | September 7, 2018

Taulant Xhaka feston ditëlindjen, ja urimi i vëllait

By | March 28, 2018

Fejohet futbollisti i kombëtares Taulant Xhaka (fotot)

By | January 7, 2018

Situatë e errët në kombëtare, por Xhaka “ngjitet” në hierarkinë e Bazelit

By | August 5, 2017

Xhaka përgënjeshtron mediat ne Shqipëri: Gjithmonë jam gati për Kombëtaren (Foto)

By | July 31, 2017

Xhaka shpërthen ndaj De Biazit: Mua më dhimbset Shqipëria, kurse trajnerit lekët

By | March 26, 2017

Taulant Xhaka mbyll gojët e liga: Nuk jam kosovar, jam shqiptar nga trevat e Arbërisë… (foto)

By | October 15, 2016

Shorti vë përballë sërish vëllezërit Xhaka

By | August 26, 2016

A do largohet nga Kombëtarja Shqiptare – Ja përgjigjja e Taulant Xhakës

By | August 16, 2016

Taulant Xhaka i hedh poshtë trillimet kundër tij

By | June 26, 2016

Graniti foto me Taulantin, fansat i luten: Sille vëllain te Arsenali, është shumë i mirë

By | June 23, 2016

E vërteta e sherrit mes De Biasit e Xhakës

By | June 20, 2016

Përballja e vëllezërve Xhaka dhe përmasa shqiptare e kombëtares zvicerane

By | June 9, 2016

Taulant Xhaka: Jam gati për Zvicrën, himnin shqiptar do ta këndojë edhe Graniti

By | May 27, 2016

Zyrih: Vëllezërit Xhaka vënë bast kundër njëri-tjetrit

By | May 19, 2016

Bazeli fiton titullin – Xhaka lë fushën i dëmtuar

By | May 1, 2016

Taulant Xhaka zgjidhet mes 11 më të mirëve të Europa Ligue (foto)

By | December 11, 2015

Babai i Kapitenit: Franca e Zvicra e kërkuan Lorik Canën, para se ta zgjidhte Shqipërinë

By | October 29, 2015

Taulant Xhaka një vit pas ndeshjes në Beograd: Godas çdo njeri që prek flamurin tim (video)

By | October 5, 2015