VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Policia e Tiranës

Kokainë në Bllok – Pronari, kamerierë e banakierë në bashkëpunim

By | September 1, 2019

Policia procedon penalisht Sekretarin e Përgjithshëm të PD dhe 32 protestues-FOTOT

By | March 17, 2019

Policia ndaloi protestën e diasporës, Meta me ftesë befasuese: Ejani brenda oborrit të Presidencës

By | December 27, 2018

Policia e Tiranës nuk jep leje për protestën e Diasporës para kryeministrisë

By | December 27, 2018

Vijon protesta para Drejtorisë së Policisë, deputetë të PD tentojnë të hyjnë brenda

By | April 3, 2018

Është ekzekutuar me armë zjarri ish-drejtori i Policisë së Vlorës

By | April 8, 2017

Grabitja në Rinas, kush janë 4 të arrestuarit. Policia jep detajet: Si i zbuluam (Emra+Foto+video)

By | February 14, 2017

EMRAT+FOTOT – Historitë e krimeve të 12 më të rrezikshmëve në Tiranë

By | October 25, 2016

Zbulohet një arsenal i madh armësh i groposur në periferi të Tiranës. Policia gjen edhe 30 kg kanabis

By | October 12, 2016

Eksploziv autobusit të funeralit në Tiranë

By | August 25, 2016

Arrestohet sërish e akuzuara se mashtronte me vizat amerikane

By | August 23, 2016

Vdekja e 17-vjeçarit, arrestohen përgjegjësi i firmës dhe 3 punonjës të tjerë (fotot)

By | August 8, 2016

Hetim policëve – Kush i njoftoi grabitësit e Rinasit?

By | July 24, 2016

Arrestohet Anjeza Shabani, drejtoresha që dhunoi fëmijën trevjeçar

By | June 20, 2016

Tiranë: Policia kapi dy trafikantë, mitrolozë, murtaja, dinamit e mijëra fishekë

By | May 21, 2016

Gjobiste kolegët e i kërcënonte, pranga biznesmenit të mobilierive

By | May 12, 2016

Arrestohet presidenti i Kastriotit, e dhunoi gazetarin (fotot)

By | May 10, 2016

Përditësim: Breshëria ndaj qenit “Pit-Bull”, u plagos edhe një 8-vjeçar

By | April 25, 2016

Kush është i dyshuari që qëlloi me grusht policin e Bashkisë së Tiranës (fotot)

By | March 6, 2016

Pengmarrja e Gjeçit, arrestohen dy autorët, i treti në kërkim – ja kush janë

By | December 26, 2015

Pas protestës 5 të arrestuar – procedim penal edhe Enno Bozdos

By | December 9, 2015

Ishin veshur si xhihadistë, tmerruan Tiranën, merren urgjent në polici

By | November 21, 2015

Nën arrest dy të shoqëruarit që kërcënuan Tahirin me email terrorist (foto)

By | November 16, 2015

Ismail Morina: I kërkova mbrojtje Tahirit në një takim, por më gënjeu (Intervistë)

By | October 23, 2015