VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dialog

HOROSKOPI E DIEL 7 JANAR 2018

By | January 7, 2018

BE deklarohet për përfshirjen e Amerikës në dialogun Kosovë-Serbi

By | October 28, 2017

HOROSKOPI E ENJTE 26 TETOR 2017

By | October 26, 2017

VIDEO – Puigdemont: Kam mandatin e popullit për pavarësinë e Katalonias, hap dialogun me Spanjën

By | October 10, 2017

Presidenti Thaçi “s’po mund ta imagjinojë Serbinë në BE”, kurse Vuçiqi me Putinin po ëndërrojnë Kosovën nën Serbi!? – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | June 7, 2017

Haradinaj: Bashkëpunim me Tiranën, reciprocitet me Serbinë

By | May 29, 2017

Pas takimit Rama-Meta, kreu i LSI jep detajet

By | April 15, 2017

Edhe Idrizi i prerë: Zgjedhjet pa opozitën as nuk duhen menduar

By | April 5, 2017

Rama mesazh Bashës: Cakto orën dhe vendin për dialog

By | April 4, 2017

Peskov: Rusia e frustruar me administratën Trump

By | March 13, 2017

Basha, Mehdiu, Ndoka ua vënë një kusht Ramës dhe Metës

By | March 3, 2017

Hannkeman: Komisioni për të vërtetën dhe pajtimin duhet ta kërkojë drejtësinë

By | February 20, 2017

Mitrovicë – Bombë në hotelin ku qëndroi sot në veri Edita Tahiri

By | December 28, 2016

Tahiri: Kosova pronare e kodit – shuhen të gjitha kodet tjera

By | December 15, 2016

Çështja Çame, përgjigjja e Brukselit pas reagimit të ashpër grek: Dialogoni!

By | September 30, 2016

VOAL nga zemra ju uron gëzuar Kurban Bajramin!

By | September 12, 2016

HOROSKOPI 28 PRILL 2016

By | April 28, 2016